27 Haziran 2011 Pazartesi

Kaplan ve minik çocuk?

Bu tür görüntüleri görmemiz bizi çok etkiliyor. Belki de hayvan diye adlandırdığımız Kaplan, İnsanlar'dan daha iyi bir kalbe sahiptir?


11 yorum:

 1. :) kaplandansa çocuğun korkusuzluğu we sewecenliği çok daha hoş geldi bana:)

  YanıtlaSil
 2. benim buna benzer bi fotoğrafım var ama benim kaplanım daha vahşiymiş. beni yiycek gibi bakıyodu. Fotoğrafı gördüğümde hala tüylerim diken diken oluyor

  YanıtlaSil
 3. güzelmiş gerçekten.
  onların daha iyi bir kalbe sahip olup olmadıklarını bilmem ama kötülük bildiklerini de sanmıyorum biz insanlar gibi. sadece içgüdülerine göre davranıyorlar, bizler ise maalesef her an bir hinlik peşindeyiz..
  yaw insanlığımdan utandım bir an :(


  http://wear-a-smile-wear-a-smile.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. arada cam olmasına karşın genede ürkütücü...ama ufaklık epey sevgi dolu..;))

  YanıtlaSil
 5. kesinlikle. sadece kaplan değil tüm hayvanlar insanlardan çok daha iyi bi kalbe sahip bence.

  ayrıca o minik çocuğu çok kıskandım. onun yerinde olmak isterdim tabi kaplan cam kafeste değilken..

  YanıtlaSil
 6. Anaam. Cok tatlilar yaahiuuu

  YanıtlaSil
 7. "değişime inanıyorsunuz, ama değişmeyen nedir, bunu soruyorsunuz. Bir gün içinizden biri yaban diyarlarda yavru bir yılan bulunca yanına aldı, sonra o yılanın çocuklarca öldürülmüş annesini gördü taze toprağa bulanmış... Yavruyu uzun otların arasına bıraktı. Yılanların masum, çocuklarınsa bazen kötü olabileceğini mi gördü orda?"
  hayvanlar kötü olabilirler mi hiç? karınlarını doyurmaktan, yavrularını korumaktan başka hiç bir dertleri olmayan varlıklar bunlar =)

  YanıtlaSil
 8. Eh insanların hayvanlardan daha vahşi olduğunu hepimiz biliyoruz

  YanıtlaSil
 9. Vahşi doğa diye tanımlıyoruz bize uzak olan sadece temel güdülerin olduğu o yaşamı. Ne acı ki vahşet bizim yaşadığımız her yerde var. Her şeye rağmen bambaşka da kılabiliyoruz elimizi uzatabiliyoruz korkusuzca bir kaplana içimizdeki o masumlukla.

  YanıtlaSil

düşünceni belirt mayk?