15 Eylül 2011 Perşembe

Harry Kewell: ''Kendimi iyi hissediyorum.''Harry Kewell, ayağının tozu ile gittiği ülkesinde basının sorularını yanıtladı. A Ligin’de ilk antrenmanında yeni arkadaşlarıyla tanıştı.

Kendisi hakkında yapılan haksız yorumlara cevap vermek ve kendisini
kanıtlamak için maçlara çıkacak olan adamımız ‘’Kendimi çok iyi hissediyorum’’ dedi.!

Sakatlık konusuna da değinen Harry, ‘’Bir çok insan bana sakat diyor. Evet, Liverpool’da 3 sezon geçirdim ve ne yazık ki sakattım. Fakat onlar benim Liverpool’da 42 maça çıktığımı unutuyorlar. Ne kadar çok maç yaparsam yapayım, bir sakatlık anından sonra herkes üzerine atlayıp kötü bir eleştiri yapıyor.’’ dedi.

Avustralya’ya gelmeden önce 3 hafta kişisel olarak çalıştığını ifade eden Harry Kewell, ‘’Melbourne Victory’nin programı ile çalışıyorum. Kendimi iyi hissediyorum ve futbola başlamak için hazırım. Vücudumu güçlendiriyorum. Liverpool ve Galatasaray’da ki gibi saldırgan, güvenilir ve kuvvetli olarak başlayacağım.’’

Avustralya’da sağlık sistemlerine de değinen adamımız, ‘’Buradaki sağlık sistemleri inanılmaz derecede süper. Buraya gelmemin ana sebeplerinden biride bu. Dünya’da gördüğüm en iyi sağlık sistemleri burada var’’

Melbourne Victory takımının asistan koçu Kevin Muscat’da ‘’Harry Kewell, buraya sağlıklı döndü ve beni hayalkırıklığına uğratmadı.’’ dedi.

http://facebook.com/harrykewellTR


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

düşünceni belirt mayk?